Wynajem osuszaczy
Osuszanie budynków Warszawa.
Wynajem osuszaczy, nagrzewnic i klimatyzatorów Warszawa

Wynajem osuszaczy Warszawa

Wynajem osuszaczy Warszawa

Oferujemy wynajem profesjonalnych osuszaczy powietrza, które gwarantują skuteczną walkę z wilgocią i jej konsekwencjami. Obsługujemy zarówno budynki prywatne jak również budownictwo i powierzchnie wielkogabarytowe w przemyśle.

Posiadamy szeroką gamę własnych urządzeń osuszających, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową usługę osuszania w konkurencyjnej cenie. Oto lista naszych urządzeń pozwalających na uzyskanie odpowiedniej wilgotności i zabezpieczenie przed wilgocią.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych

Oferujemy wynajem profesjonalnych osuszaczy kondensacyjnych. Służą one do osuszania mieszkań i innych pomieszczeń o niewielkiej kubaturze jak również osuszania budów i osuszania obiektów przemysłowych. Poza samym wynajmem zapewniamy transport oraz instalację z zestawem niezbędnych przewodów zasilających.

Osuszacz OASIS D270HD
Osuszacz ATIKA ALE 500
Osuszacz ATIKA ALE 800
Osuszacz OASIS D600
Osuszacz OASIS D270hd
Osuszacz Atika ALE500
Osuszacz Atika ALE800
Osuszacz OASIS D600
Wydajność do 40l/dobę
Wydajność do 50l/dobę
Wydajność do 80l/dobę
Wydajność do 80l/dobę
Przepływ powietrza 510 m³/h
Przepływ powietrza 350 m³/h
Przepływ powietrza 680 m³/h
Przepływ powietrza 1600 m³/h
Zastosowanie
mieszkania, biura, garaże, itp.
Zastosowanie
mieszkania, biura, piwnice, itp.
Zastosowanie
budowy, hale, przemysł, itp.
Zastosowanie
budowy, hale, przemysł, itp.
Osuszacz Trotec TTK 350 S
Osuszacz Trotec TTK 650 S
Osuszacz Trotec TTK 800
Osuszacz Trotec TTK 350 S
Osuszacz Trotec TTK 650 S
Osuszacz Trotec TTK 800
Wydajność do 70l/dobę
Wydajność do 150l/dobę
Wydajność do 150l/dobę
Przepływ powietrza 1000 m³/h
Przepływ powietrza 1000 m³/h
Przepływ powietrza 1600 m³/h
Zastosowanie
budowy, hale, przemysł, itp.
Zastosowanie
budowy, hale, przemysł, itp.
Zastosowanie
budowy, hale, przemysł, itp.

Wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Oferujemy wynajem osuszaczy adsorpcyjnych. Dzięki nim realizujemy usuwanie szkód zalaniowych oraz usługi regulacji wilgotności w przemyśle. Dużą zaletą osuszaczy adsorpcyjnych jest możliwość działania w temperaturach poniżej 0°C. Poza samym wynajmem zapewniamy transport oraz instalację z zestawem niezbędnych przewodów zasilających.

Osuszacz Adsorpcyjny Corroventa A4 ESX
Osuszacz Adsorpcyjny Corroventa A4 ESX
Wydajność do 27l/dobę
Przepływ powietrza 350 m³/h
Zastosowanie
przemysł
osuszanie podposadzkowe

Wynajem osuszaczy na podczerwień

Oferujemy wynajem paneli na podczerwień oraz promienników podczerwieni. Urządzenia te służą do miejscowego osuszania pomieszczeń poprzez ogrzewanie fragmentów ścian, murów i posadzek. Dla lepszego efektu stosuje się je w połączeniu z osuszaczami kondensacyjnymi. Realizując zlecenia osuszania budynków nie ograniczamy się do jednego rodzaju urządzeń. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia i stosujemy różne metody osuszania.

Panel na podczerwień Trotec TIH 630
     
Osuszacz na podczerwień Trotec TIH 630
Moc grzewcza 630W
     
Zastosowanie
osuszanie
miejscowe ścian
     

Zasięg działania wypożyczalni

Obsługujemy Warszawę oraz całe województwo mazowieckie a w szczególności takie miasta i miejscowości jak: Radom, Płock, Zielonka, Otwock, Mława, Węgrów, Ciechanów, Gostynin, Siedlce, Ostrołęka, Nowy Dwór Mazowiecki, Karczew, Sochaczew, Marki, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Szydłowiec, Błonie, Milanówek, Grójec, Konstancin Jeziorna, Kozienice, Sierpc, Józefów, Kobyłka, Wołomin, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Płońsk, Pułtusk, Ząbki, Wyszków, Piastów, Ostrów Mazowiecka, Sulejówek, Pionki, Sokołów Podlaski, Przasnysz, Garwolin, Łomianki, Brwinów, Warka, Góra Kalwaria, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Maków Mazowiecki, Żuromin, Zwoleń, Tłuszcz, Nasielsk, Białobrzegi, Łosice, Łochów, Mszczonów, Przysucha, Lipsko, Łaskarzew, Raciąż, Pilawa, Serock, Tarczyn, Żelechów, Nowe Miasto nad Pilicą, Podkowa Leśna, Halinów, Mrozy, Myszyniec, Zakroczym, Glinojeck, Chorzele, Kałuszyn, Różan, Mogielnica, Kosów Lacki, Brok, Bieżuń, Wyśmierzyce i okolice.Zadzwoń 695 144 011

Mapa zasięgu RENTAL point
Zapraszamy do kontaktu:
tel. 695 144 011 (pn-so 8-20)
biuro@suchemieszkanie.pl

Opinie o firmie

Karol K
Karol K
2021-01-05
Wynajęliśmy firmę do osuszenia budynku w stanie deweloperskim. Bardzo dobry kontakt o każdej porze dnia, błyskawiczne działanie, punktualność, profesjonalne podejście i przystępne ceny. Dowóz sprzętu i pomiary wilgotności w ramach wynajmu. Pan Tomasz, z którym współpracowaliśmy potrafi doradzić i podjąć rozsądną decyzję, stawiając interes klienta na pierwszym planie. Mając porównanie ze stacjonarnymi wypożyczalniami sprzętu budowlanego, zdecydowanie polecam współpracę.
Krzysiek Laszkiewicz
Krzysiek Laszkiewicz
2020-10-27
W naszym przypadku urządzenia osuszające pracowały już dwie godziny od telefonicznego zgłoszenia. Dzięki profesjonalizmowi specjalistów z ich firmy udało się uratować podłogi w naszym zalanym mieszkaniu.
Agnieszka Wronowska
Agnieszka Wronowska
2020-10-20
Świetny kontakt u profesjonalna obsługa, jak najbardziej polecam
Knafel Jerzy
Knafel Jerzy
2020-10-16
Szybko, sprawnie, bez kłopotów. Kontakt z firmą na plus, sprzęt dobrej jakości
Kamil Consulting
Kamil Consulting
2020-10-06
Wszystko jak należy. Profesjonalizm i terminowość. ;) Panowie osuszyli wszystko idealnie po ,,drobnym" zalaniu ;)
Piotr Gadaj
Piotr Gadaj
2019-01-16
Szybko sprawnie i miło. Tak trzymać.
Kamil Krawczyk
Kamil Krawczyk
2018-11-08
Szczerze polecam. Po pierwsze profesjonalne podejście - pomiar przed ustawieniem sprzętu, pomiar na koniec, wskazówki co do dalszego postępowania. Po drugie profesjonalna dokumentacja potwierdzająca zakres usług co ma znaczenie dla ubezpieczyciela. Po trzecie, co niby proste a takie rzadkie... wszystkie 3 spotkania miały miejsce u mnie w mieszkaniu i zawsze wizyta była punktualna, żadnych spóźnień, dziwnych historii o korkach itp. Niby oczywiste ale już różne historie podczas remontów miałem albo słyszałem..
Marcin Kwiatkowski
Marcin Kwiatkowski
2018-04-23
Bardzo profesjonalna firma z dużą ilością sprzętu, świetny i konkretny kontakt, pomiar wilgoci ścian przed i po osuszaniu, rozsądne ceny. Jak najbardziej polecam!

Zapewniamy

Atuty wypożyczalni

Zastosowanie osuszaczy