O firmie
Osuszanie budynków Warszawa.
Wynajem osuszaczy, nagrzewnic i klimatyzatorów Warszawa

O firmie


„Nie inwestuj w urządzenia, które wykorzystujesz tylko okazjonalnie.
Zapewniamy wsparcie techniczne do zwalczania wilgoci oraz ogrzewania
w budownictwie, przemyśle oraz w codziennym życiu.
Suche mieszkanie – Profesjonalne osuszanie budynków”


Zajmujemy się osuszaniem budynków oraz wynajmem osuszaczy i urządzeń wspomagających osuszanie. Posiadamy wydajne osuszacze powietrza, nagrzewnice oraz wentylatory. Ofertę kierujemy do wszystkich, którym zależy na usunięciu wilgoci w budynkach, niezależnie od powodu jej wystąpienia. Strategię firmy opieramy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na profesjonalnej obsłudze przed i po sprzedażowej. Poza usługą wypożyczalni oferujemy również osuszanie budynków z wilgoci technologicznej, osuszanie po zalaniu oraz regulację wilgotności w przemyśle.

Co nas wyróżnia

Wynajem sprzętu bez zbędnych formalności. Wystarczy podpisanie umowy
Wynajem sprzętu bez kaucji
Wynajem sprzętu z dostawą pod wskazany adres

Nasze zaplecze sprzętowe

Zaplecze sprzętowe wypożyczalni Suche Mieszkanie stanowią wyłącznie markowe urządzenia renomowanych firm Corroventa, Master, Oasis, Atika, Trotec. Poza osuszaczami posiadamy również dodatkowy osprzęt w postaci pomp ciśnieniowych, separatorów wody, wentylatorów, nagrzewnic, węży odpływowych, zbiorników zewnętrznych, przewodów, rozgałęziaczy. Stale inwestujemy w nowy sprzęt, reagując na potrzeby naszych Klientów. To właśnie wsłuchiwanie się w Państwa potrzeby pozwala udoskonalać ofertę naszej wypożyczalni.

Relacje z Klientami

Nie zostawiamy nikogo sam na sam z problemem wilgoci. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz merytoryczne dotyczące osuszania budynków z wszelkiej wilgoci, między innymi z wilgoci technologicznej oraz powstałej wskutek zalania. Doceniamy wszystkich Klientów stosując korzystne warunki finansowania wynajmów, tj. brak kaucji i odroczone terminy płatności oraz rabaty cenowe. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych i do negocjacji cenowych.

Dostępność

Oddziały wypożyczalni Suche Mieszkanie znajdują się w największych miastach Polski, co zapewnia krajowy zasięg usługi. Niezależnie od Państwa lokalizacji dostarczymy zamówione urządzenia w możliwie najkrótszym czasie.

Nasze marki


logo RENTAL point
Wynajem osuszaczy powietrza
RENTAL point to wypożyczalnia osuszaczy oraz urządzeń wspomagających osuszanie. Oferujemy wynajem osuszaczy, wentylatorów, dmuchaw oraz nagrzewnic. Dzięki rozwiniętej sieci przedstawicielstw obsługujemy klientów na terenie całej Polski. Zapewniamy darmowy dojazd oraz pomiary wilgotności.

logo Suche Mieszkanie
Osuszanie budynków
Suche Mieszkanie to usługa kompleksowego osuszania budynków z wilgoci technologicznej, osuszania po zalaniu oraz regulacji wilgoci w przemyśle. Jest to usługa skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak również firm i instytucji. Dojazd, wycena oraz pomiary wilgoci są u nas standardem, za który klienci nie ponoszą dodatkowych opłat.

logo Ozonowanie Pomieszczeń
Ozonowanie budynków na trwałe usuwa zapachy w pomieszczeniach, usuwa wirusy, grzyby i inne drobnoustroje. Ozon znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba odświeżenia powietrza. Usługę ozonowania pomieszczeń dedykujemy między innymi hotelom, restauracjom oraz klientom indywidualnym.Zadzwoń 695 144 011

Mapa zasięgu RENTAL point
Zapraszamy do kontaktu:
tel. 695 144 011 (pn-so 8-20)
biuro@suchemieszkanie.pl

Opinie o firmie

Karol K
Karol K
2021-01-05
Wynajęliśmy firmę do osuszenia budynku w stanie deweloperskim. Bardzo dobry kontakt o każdej porze dnia, błyskawiczne działanie, punktualność, profesjonalne podejście i przystępne ceny. Dowóz sprzętu i pomiary wilgotności w ramach wynajmu. Pan Tomasz, z którym współpracowaliśmy potrafi doradzić i podjąć rozsądną decyzję, stawiając interes klienta na pierwszym planie. Mając porównanie ze stacjonarnymi wypożyczalniami sprzętu budowlanego, zdecydowanie polecam współpracę.
Krzysiek Laszkiewicz
Krzysiek Laszkiewicz
2020-10-27
W naszym przypadku urządzenia osuszające pracowały już dwie godziny od telefonicznego zgłoszenia. Dzięki profesjonalizmowi specjalistów z ich firmy udało się uratować podłogi w naszym zalanym mieszkaniu.
Agnieszka Wronowska
Agnieszka Wronowska
2020-10-20
Świetny kontakt u profesjonalna obsługa, jak najbardziej polecam
Knafel Jerzy
Knafel Jerzy
2020-10-16
Szybko, sprawnie, bez kłopotów. Kontakt z firmą na plus, sprzęt dobrej jakości
Kamil Consulting
Kamil Consulting
2020-10-06
Wszystko jak należy. Profesjonalizm i terminowość. ;) Panowie osuszyli wszystko idealnie po ,,drobnym" zalaniu ;)
Piotr Gadaj
Piotr Gadaj
2019-01-16
Szybko sprawnie i miło. Tak trzymać.
Kamil Krawczyk
Kamil Krawczyk
2018-11-08
Szczerze polecam. Po pierwsze profesjonalne podejście - pomiar przed ustawieniem sprzętu, pomiar na koniec, wskazówki co do dalszego postępowania. Po drugie profesjonalna dokumentacja potwierdzająca zakres usług co ma znaczenie dla ubezpieczyciela. Po trzecie, co niby proste a takie rzadkie... wszystkie 3 spotkania miały miejsce u mnie w mieszkaniu i zawsze wizyta była punktualna, żadnych spóźnień, dziwnych historii o korkach itp. Niby oczywiste ale już różne historie podczas remontów miałem albo słyszałem..
Marcin Kwiatkowski
Marcin Kwiatkowski
2018-04-23
Bardzo profesjonalna firma z dużą ilością sprzętu, świetny i konkretny kontakt, pomiar wilgoci ścian przed i po osuszaniu, rozsądne ceny. Jak najbardziej polecam!

Zapewniamy

Atuty wypożyczalni

Zastosowanie osuszaczy