Nasze atuty
Osuszanie budynków Warszawa.
Wynajem osuszaczy, nagrzewnic i klimatyzatorów Warszawa

Nasze atuty

W ramach usługi osuszania budynków Suche Mieszkanie zapewniamy:

atuty wypozyczalni rentalpoint Bezpłatny pomiar wilgotności
O tym jak szkodliwa jest nadmierna wilgotność w budynku przekonało się wielu z nas. Utrzymanie optymalnych warunków klimatycznych jest szczególnie istotne w pomieszczeniach mieszkalnych. W ramach usługi wynajmu osuszaczy oraz osuszania budynków, otrzymacie Państwo pomiar wilgotności posadzek, ścian, drewna oraz innych materiałów budowlanych. Ponadto wykonujemy darmowe pomiary profesjonalnym termo-detektorem. Pozwala on wykryć mostki termiczne znajdujące się w ścianach, w narożnikach lub przy ramach drzwiowych i okiennych oraz bada punkt rosy, pomagając szybko i łatwo znaleźć miejsca zagrożone pleśnią.

atuty wypozyczalni rentalpoint Dostawę osuszaczy, nagrzewnic i wentylatorów
Nie zostawiamy klientów samych sobie z problemem wilgoci. W ramach usługi wynajmu osuszaczy oraz osuszania budynków oferujemy dowóz osuszaczy oraz urządzeń wspomagających osuszanie. Duże zaplecze sprzętowe pozwala na sprawną dostawę wymaganej liczby urządzeń. Większość zleceń na dostawę urządzeń osuszających realizujemy w dniu zgłoszenia dowożąc urządzenia pod adres wskazany przez Klienta.

atuty wypozyczalni rentalpoint Brak kaucji
Wysokie kaucje stosowane w większości wypożyczalni osuszaczy są dla wielu Klientów czynnikiem, który utrudnia podjęcie decyzji o wynajmie sprzętu. Mając na uwadze wygodę naszych Klientów zrezygnowaliśmy z pobierania kaucji za wynajmowane urządzenia. Podczas wynajmu spisujemy stosowną umowę na podstawie dowodu osobistego lub dokumentów rejestracyjnych firmy. U nas formalności związane z wynajmem sprzętu ograniczone są do minimum.

atuty wypozyczalni rentalpoint Dokumenty dla ubezpieczyciela
Zaistniałą szkodę zalania budynku należy niezwłocznie zgłosić do ubezpieczyciela oraz przystąpić do osuszania. Szybka reakcja pozwoli zminimalizować niekorzystne skutki zalania. Pieniądze pochodzące z odszkodowania mogą pokryć zarówno koszt wynajmu osuszaczy jak również koszt zużytej energii elektrycznej. W tym celu wystawiamy dokumenty dla ubezpieczyciela oraz faktury VAT za wykonaną usługę.Zadzwoń 695 144 011

Mapa zasięgu RENTAL point
Zapraszamy do kontaktu:
tel. 695 144 011 (pn-so 8-20)
biuro@suchemieszkanie.pl

Opinie o firmie

Karol K
Karol K
2021-01-05
Wynajęliśmy firmę do osuszenia budynku w stanie deweloperskim. Bardzo dobry kontakt o każdej porze dnia, błyskawiczne działanie, punktualność, profesjonalne podejście i przystępne ceny. Dowóz sprzętu i pomiary wilgotności w ramach wynajmu. Pan Tomasz, z którym współpracowaliśmy potrafi doradzić i podjąć rozsądną decyzję, stawiając interes klienta na pierwszym planie. Mając porównanie ze stacjonarnymi wypożyczalniami sprzętu budowlanego, zdecydowanie polecam współpracę.
Krzysiek Laszkiewicz
Krzysiek Laszkiewicz
2020-10-27
W naszym przypadku urządzenia osuszające pracowały już dwie godziny od telefonicznego zgłoszenia. Dzięki profesjonalizmowi specjalistów z ich firmy udało się uratować podłogi w naszym zalanym mieszkaniu.
Agnieszka Wronowska
Agnieszka Wronowska
2020-10-20
Świetny kontakt u profesjonalna obsługa, jak najbardziej polecam
Knafel Jerzy
Knafel Jerzy
2020-10-16
Szybko, sprawnie, bez kłopotów. Kontakt z firmą na plus, sprzęt dobrej jakości
Kamil Consulting
Kamil Consulting
2020-10-06
Wszystko jak należy. Profesjonalizm i terminowość. ;) Panowie osuszyli wszystko idealnie po ,,drobnym" zalaniu ;)
Piotr Gadaj
Piotr Gadaj
2019-01-16
Szybko sprawnie i miło. Tak trzymać.
Kamil Krawczyk
Kamil Krawczyk
2018-11-08
Szczerze polecam. Po pierwsze profesjonalne podejście - pomiar przed ustawieniem sprzętu, pomiar na koniec, wskazówki co do dalszego postępowania. Po drugie profesjonalna dokumentacja potwierdzająca zakres usług co ma znaczenie dla ubezpieczyciela. Po trzecie, co niby proste a takie rzadkie... wszystkie 3 spotkania miały miejsce u mnie w mieszkaniu i zawsze wizyta była punktualna, żadnych spóźnień, dziwnych historii o korkach itp. Niby oczywiste ale już różne historie podczas remontów miałem albo słyszałem..
Marcin Kwiatkowski
Marcin Kwiatkowski
2018-04-23
Bardzo profesjonalna firma z dużą ilością sprzętu, świetny i konkretny kontakt, pomiar wilgoci ścian przed i po osuszaniu, rozsądne ceny. Jak najbardziej polecam!

Zapewniamy

Atuty wypożyczalni

Zastosowanie osuszaczy