Nagrzewnica gazowa Master BLP 33 M
Osuszanie budynków Warszawa.
Wynajem osuszaczy, nagrzewnic i klimatyzatorów Warszawa

Nagrzewnica gazowa Master BLP 33 M


WYNAJEM NAGRZEWNIC GAZOWYCH MASTER BLP 33 M

Nagrzewnice gazowe Master zasilane są gazem propan-butan i używane są głównie w dobrze przewietrzanych pomieszczeniach, takich jak budowy, szklarnie, gastronomia, namioty i sceny.

Ponadto nagrzewnice gazowe znajdują zastosowanie w przemyśle podczas zastępczego ogrzewania hal, magazynów i wszędzie tam gdzie potrzeba ekonomicznego rozwiązania grzewczego. W standardowym wyposażeniu z nagrzewnicą znajduje się LPG reduktor ciśnienia z zaworem bezpieczeństwa oraz 1,5 metrowy przewód gazu gotowy do podłączenia.

Jak dobrać gaz do nagrzewnicy gazowej
Nagrzewnice Master mogą być zasilane propanem lub propan-butanem, przy czym zaleca się stosowanie samego propanu. Różnica między tymi gazami to cena i kaloryczność obu gazów. Stosując propan uzyskujemy większą wydajność, a to znaczy, że spalany gaz daje większą energię cieplną w jednostce czasu.

UWAGA! Aby uniknąć efektu szronienia butli z gazem, należy używać odpowiednio dużej butli w stosunku do mocy nagrzewnicy. Szronienie występujące przy wykorzystaniu zbyt małej butli i spowodowane jest charakterem przemiany termodynamicznej zachodzącej podczas rozprężania gazu. Zaleca się dobieranie butli do mocy nagrzewnicy w stosunku: 1kg gazu/1kW mocy grzewczej. Nagrzewnica BLP33M (33kW) powinna być podłączona do butli 30kg i wtedy nie wystąpi efekt szronienia butli ani zamarzania reduktora.

Cechy nagrzewnicy:

 • Wymagana jest odpowiednia wentylacja ogrzewanego budynku
 • Manualny zapłon
 • Reduktor z zaworem bezpieczeństwa, który wstrzymuje przepływ gazu w przypadku przerwania przewodu gazowego
 • Reduktor i przewód gazowy w standardzie
 • Silnik z wyłącznikiem termicznym
 • Termostat przegrzania
 • Możliwość regulacji mocy
 • Mocna i wytrzymała konstrukcja
 • Łatwa obsługa
 • Gazowy zawór bezpieczeństwa z termoparą
 • Elektrozawór

Najczęstsze zastosowanie nagrzewnicy gazowej Master BLP 33 M:

Ponadto: Budowy ∙ Rolnictwo ∙ Garaże ∙ Gastronomia ∙ Stoiska wystawowe ∙ Hale magazynowe i produkcyjne ∙ Łodzie ∙ Warsztaty ∙ Produkcja stoczniowa ∙ Przemysł ∙ itp.

  Specyfikacja techniczna
  Moc grzewcza 18-33 kW
  61,500-112,800 Btu/h
  15,500-28,400 Kcal/h
  Ilość powietrza 1000 m3/h
  Zużycie paliwa 2,4kg/h
  Ciśnienie 0,75-1,5 bar
  Zasilanie 230V/50Hz
  Prąd znamionowy 0,26A
  Termostat brak
  Zapłon manualny
  Moc elektryczna 0,06kW
  Wymiary 60x25x36cm
  Waga 7,5kg

Pomagamy dobrać nagrzewnicę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wynajmu nagrzewnicy.Zadzwoń 695 144 011

Mapa zasięgu RENTAL point
Zapraszamy do kontaktu:
tel. 695 144 011 (pn-so 8-20)
biuro@suchemieszkanie.pl

Opinie o firmie

Karol K
Karol K
2021-01-05
Wynajęliśmy firmę do osuszenia budynku w stanie deweloperskim. Bardzo dobry kontakt o każdej porze dnia, błyskawiczne działanie, punktualność, profesjonalne podejście i przystępne ceny. Dowóz sprzętu i pomiary wilgotności w ramach wynajmu. Pan Tomasz, z którym współpracowaliśmy potrafi doradzić i podjąć rozsądną decyzję, stawiając interes klienta na pierwszym planie. Mając porównanie ze stacjonarnymi wypożyczalniami sprzętu budowlanego, zdecydowanie polecam współpracę.
Krzysiek Laszkiewicz
Krzysiek Laszkiewicz
2020-10-27
W naszym przypadku urządzenia osuszające pracowały już dwie godziny od telefonicznego zgłoszenia. Dzięki profesjonalizmowi specjalistów z ich firmy udało się uratować podłogi w naszym zalanym mieszkaniu.
Agnieszka Wronowska
Agnieszka Wronowska
2020-10-20
Świetny kontakt u profesjonalna obsługa, jak najbardziej polecam
Knafel Jerzy
Knafel Jerzy
2020-10-16
Szybko, sprawnie, bez kłopotów. Kontakt z firmą na plus, sprzęt dobrej jakości
Kamil Consulting
Kamil Consulting
2020-10-06
Wszystko jak należy. Profesjonalizm i terminowość. ;) Panowie osuszyli wszystko idealnie po ,,drobnym" zalaniu ;)
Piotr Gadaj
Piotr Gadaj
2019-01-16
Szybko sprawnie i miło. Tak trzymać.
Kamil Krawczyk
Kamil Krawczyk
2018-11-08
Szczerze polecam. Po pierwsze profesjonalne podejście - pomiar przed ustawieniem sprzętu, pomiar na koniec, wskazówki co do dalszego postępowania. Po drugie profesjonalna dokumentacja potwierdzająca zakres usług co ma znaczenie dla ubezpieczyciela. Po trzecie, co niby proste a takie rzadkie... wszystkie 3 spotkania miały miejsce u mnie w mieszkaniu i zawsze wizyta była punktualna, żadnych spóźnień, dziwnych historii o korkach itp. Niby oczywiste ale już różne historie podczas remontów miałem albo słyszałem..
Marcin Kwiatkowski
Marcin Kwiatkowski
2018-04-23
Bardzo profesjonalna firma z dużą ilością sprzętu, świetny i konkretny kontakt, pomiar wilgoci ścian przed i po osuszaniu, rozsądne ceny. Jak najbardziej polecam!

Zapewniamy

Atuty wypożyczalni

Zastosowanie osuszaczy